מי אנחנו

מי אנחנו

הבוטיק מולקולה פרפיום תל אביב, השער שלכם למימד בו יצירות מבושמות מורכבות ממולקולות של חלומות ולכל אחד ואחת יש הבושם המתאים עבורו באופן מושלם כדי להביע את אמירתו דרך הניחוח.

בדיוק בשביל זה אנחנו פה, למצוא לך אהבה חדשה.

החזון והשאיפה שלנו כבר מן היום הראשון, הייתה לחשוף את הקהל הישראלי לתרבות חדשה של ניחוחות יחודיים מכל העולם, כאלה שלא ניתן להשיג באף מקום אחר.
המרדף אחרי השלמות ואחרי הניחוח הבא שירגש את אחד מלקוחותינו הוא מרדף בלתי פוסק בין יבשות ותרבויות, תערוכות בישום, אופנה וטרדנים חמים המתחדשים ללא הפסקה.
מאחורי כל אחד מהמותגים שלנו קיים סיפור שהצליח לגעת בליבנו וניחוחות שגרמו לנו להתאהב.
על המדפים שלנו תוכלו למצוא אוסף אקלקטי של מאות יצירות אולפקטוריות מרהיבות המגיעות מכל קצוות הגלובוס ביבוא רשמי ובלעדי ישירות מבתי המותגים וכן מיבואנים רשמיים בארץ ובעולם.

כחלק מהמניפסט של חברת ״מולקולה פרפיום״, אנו מאמינים שסטנדרטים גבוהים הינם חלק בלתי נפרד מדרך נכונה, הן מבחינת יחס אינדיבידואלי, חם ומשפחתי, מתן שירות איכותי ומענה מהיר, שירות משלוחים אמין לכל חלקי הארץ, אתיקה ויושרה, כבוד, אומץ ושקיפות והן האמונה שבושם טוב פירושו בראש ובראשונה חומרי גלם איכותיים. כל אלו הם הבסיס לשמנו הטוב.

בבוטיק ניתן למצוא את בשמי הנישה הטובים בעולם, במתן דגש על התאמה מדויקת וייעוץ אישי לכל לקוח, בכדי שגם את או אתה תוכלו למצוא ולהנות מיצירות אומנות נפלאות שנרקחו בקפידה ע״י טובי הפרפיומרים בעולם. אצלנו תגלו שבשמי נישה הם מעבר לקונספט של ריח טוב. בשמי הנישה שלנו הם שיקויי קסמים, יישויות מולקולריות בבקבוק וכל התזה היא חוויה מרגשת. כל טיפה מכילה מלוא כל טוב של שלל תווים ואקורדים מעוררי תשוקה לחיים.

את חנות הבוטיק המיוחדת שלנו תוכלו למצוא ברחוב דיזינגוף 70 בתל-אביב ואנחנו מבטיחים לכם שכבר מהשנייה הראשונה...תרגישו בבית.

בהזדמנות זו, אנחנו רוצים להודות לאלפי לקוחותינו על התגובות החמות, ההודעות האישיות והפרגון הבלתי פוסק מצדכם. אתם הדלק שלנו להמשיך ולעשות את מה שאנחנו עושים. מולקולה זה לא רק אנחנו, אתם חלק בלתי נפרד מאיתנו.